KONST / Litografier / Färglitografi 7931144
nr 793 1144
Färglitografi
Ardy Srüwer, 10/50, signerad, motivets mått: 27x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:30:29
25/11 14:41:09
700 kr
26/11 09:59:42